Tak chcę mieszkać!

Firma Salon Meblowy MR Rybacki Andrzej to firma rodzinna założona w 1989r. Przedmiotem działalności była sprzedaż mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Działalność ta została rozszerzona o projektowanie i sprzedaż najwyższej jakości kuchni markowych tj. Haecker i Atlas.

Firma konsekwentnie rozwija się modernizując i udoskonalając powierzchnie wystawiennicze, które w dniu dzisiejszym stanowią ok 7.000 m2. Posiadamy jedno z największych profesjonalnych studiów kuchennych (ok. 10 kuchni w stałej ekspozycji), profesjonalne studio doboru materacy, galerię wypoczynków oraz wiele innych nietypowych i ciekawych mebli. Salon Meblowy MR został uhonorowany wieloma nagrodami między innymi Wielkopolski Kupiec Roku oraz Najlepszy Pośród Najlepszych.

Firma Salon Meblowy MR była jednym z założycieli Grupy Polskich Kupców Meblowych. Grupa ta została założona w maju 1996 roku przez właścicieli dużych, profesjonalnych przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą mebli i artykułów wyposażenia wnętrz na terenie całego kraju. Główną ideą powołania GPKM było zjednoczenie sił jej członków w celu podniesienia w Polsce standardów handlowych oraz prowadzenie interesów z producentami i dostawcami mebli z pozycji zorganizowanego zrzeszenia kupieckiego.

Salon Meblowy MR współpracuje z najlepszymi producentami mebli zarówno z kraju jak i za granicą, zapewniając klientom najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem zarówno w dziale sprzedaży jak i technicznym. Współpracujemy z biurami projektowymi, projektantami wnętrz jak i klientami indywidualnymi.

5004_dsc_0461-2_26350424442_o-1
Neve_helvetia
5391_windsor-pink